3.PZ   FK Spartak Vráble – FC Nitra 0:7 (0:1)

FK Spartak Vráble: Pichňa – Marhevszki, Hitka, Krkoška, Dzurek, Ondrejka, Šabík, Marek, Hamar, Jamrich, Šlachta

FC Nitra: 1.polčas – Búš – Danek, Pavišič, Elexa, Kóša, Štefanec, Remeň, Tancík, Dojčinovič, Fábry (C), Nemanja
2.polčas – Šípoš – Kunik, Dubeň, Farkaš (C), Šurnovký, Bilovský, Charizopulos (78. Mitrano), Guláš, Vrábel, Chobot, Gatarić

Rozhodovali: Kiss – Halandová, Kováč

Góly: Elexa (22.), Bilovský (50.), Guláš (51., 87.), Gatarić (65.), Šurnovský (71.), Vrábel (77.)

V 6.minúte poslal Dojčinovič pas pred bránu, následne dorážal Elexa, ktorý ale neprekonal brankára domácich. V 7.minúte si domáci vypracovali gólovú príležitosť, ale Búš dobre zasiahol a loptu vykopol. V 20.minúte zahrali domáci dobrú kombinačnú akciu, na konci ktorej sa dostali do gólovej príležitosti, ale strelecký pokus netrafil priestor brány. V 22.minúte sme zahrávali rohový kop, najvyššie si vyskočil Elexa a hlavou otvoril skóre stretnutia. 0:1 V 32.minúte prekonal Fábry domáceho brankára, gól neplatil pre ofsajdové postavenie. V 43.minúte prihrával Štefanec do krídelného priestoru na Daneka, ktorý centrom našiel Fábryho, ale ten netrafil priestor brány.

V 50.minúte sme zahrávali rohový kop, na jeho konci sa presadil Bilovský a zvýšil na 0:2. O minútu na to Chobot poslal loptu Gulášovi a ten sa z blízka nemýlil. 0:3 V 59.minúte si domáci vypracovali gólovú príležitosť, keď centrovanú loptu hlavičkoval Zrubec, ale Šípoš výborne zasiahol. V 66.minúte sme videli krídelnú akciu Guláš – Bilovský, centrovanú loptu domáci brankár nechytil a po následnej spätnej prihrávke zvýšil Gatarić na 0:4. V 71.minúte zahrával Šurnovský rohový kop, domáci bránkár nedokázal loptu spracovať a tá skončila za bránkovou čiarou. 0:5 V 77.minúte sa Vrábel presadil strelou zo šestnástky. 0:6 V 87.minúte poslal Šurnovský dobrý center na Guláša a ten uzavrel na konečných 0:7.

Marián Süttö, hlavný tréner: „Myslím si, že sme peknými akciami potešili divákov. Čaká nás teraz dôležitá fáza v klube aj v hráčskom kádri. Budeme sa snažiť, aby sme prinášali radosť.“