Novinárske akreditácie

NOVINÁRSKE AKREDITÁCIE na ligové zápasy  

 

Vážené médiá,

v prípade, že budete mať záujem zúčastniť sa majstrovského zápasu na Štadióne pod Zoborom so svojimi štábmi, poprosíme Vás o zaslanie žiadosti o akreditáciu pre všetkých členov redakcie, ktorí budú prítomní (redaktor, fotograf, kameraman, zvukár atď.). V žiadosti Vás prosíme uviesť meno, redakciu, typ akreditácie a kontakt.

Vzhľadom na to, že okres Nitra je aktuálne v covid automate označený ako bordový, Vás zároveň prosíme, aby ste so žiadosťou o akreditáciu zaslali aj kópiu negatívneho testu na COVID-19 (antigénového, PCR), ktorý v deň konania zápasu nebude starší ako 7 dní, kópiu o prekonaní ochorenia COVID-19 v ostatných 3 mesiacoch alebo potvrdenie o podaní 2. dávky vakcíny proti ochoreniu COVID-19, po ktorej uplynulo aspoň 14 dní. Tieto potvrdenia budete potrebovať aj pri vstupe do areálu štadióna FC Nitra a taktiež pri vstupe do PRESS CENTRA na štadióne, tak si ich nezabudnite vziať so sebou.

Zároveň Vám pripomíname, že od 15. marca 2021 je povinné nosenie respirátora FFP2 všade v interiéri, takže aj v priestoroch Štadióna pod Zoborom.

O schválení akreditácie vás budeme informovať mailom.

Za porozumenie ďakujeme.

 

Požiadavky na akreditácie posielajte mailom na marketing@fcnitra.sk.