U11

II Realizačný tím

Meno   Zamestnanie
Tomáš Seko Hlavný tréner

II Hráči

    Meno Pozícia Vek Dátum narodenia
Patrik Huba 10 15. júla 2007
David Strešík 10 23. marca 2007
Emiliano Lika 10 30. mája 2007
Matej Kanás 11 18. januára 2007
Noel Kotula 10 22. júla 2007
Simon Ozorovský 10 13. februára 2007
Matej Kluka 11 11. januára 2007
Patrik Kodhaj 10 31. júla 2007
Róbert Šuba 10 22. marca 2007
Markus Ševce 11 1. januára 2007
Matúš Gaži 10 2. mája 2007
Nikolas Pushaj 10 25. septembra 2007
Ondrej Spišák 10 14. apríla 2007
Matej Majerčík 10 18. septembra 2007
Matej Feješ 10 8. júna 2007
Jakub Martin Ležák 10 15. februára 2007
David Šajter 10 20. septembra 2007
Róbert Psota 10 30. januára 2007
Jakub Kováč 10 11. decembra 2007
Simon Hulinek 10 1. júla 2007
Matej Heřman 10 14. marca 2007