I. LMŽ - U12 
10. júna 2018, 11:30
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
ŠK Slovan Bratislava

I. LMŽ - U12 
9. júna 2018, 11:30
FKM Karlova Ves Bratislava
v
SDM Domino

I. LMŽ - U12 
9. júna 2018, 11:30
MFK Skalica
v
FC Nitra

I. LMŽ - U12 
9. júna 2018, 11:30
MŠK Púchov
v
FK Senica

I. LMŽ - U12 
9. júna 2018, 11:30
FK Inter Bratislava
v
AS Trenčín

I. LMŽ - U12 
9. júna 2018, 11:30
FC Petržalka
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LMŽ - U12 
9. júna 2018, 11:30
FK Slovan Levice
v
FC Spartak Trnava

I. LMŽ - U12 
3. júna 2018, 11:30
FC Spartak Trnava
v
FKM Karlova Ves Bratislava

I. LMŽ - U12 
3. júna 2018, 11:30
FK Senica
v
FK Inter Bratislava

I. LMŽ - U12 
2. júna 2018, 11:30
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FK Slovan Levice

I. LMŽ - U12 
2. júna 2018, 11:30
AS Trenčín
v
FC Petržalka

I. LMŽ - U12 
2. júna 2018, 11:30
ŠK Slovan Bratislava
v
MŠK Púchov

I. LMŽ - U12 
2. júna 2018, 11:30
FC Nitra
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

I. LMŽ - U12 
2. júna 2018, 11:30
SDM Domino
v
MFK Skalica

I. LMŽ - U12 
27. mája 2018, 11:30
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
SDM Domino

I. LMŽ - U12 
27. mája 2018, 11:30
MŠK Púchov
v
FC Nitra

I. LMŽ - U12 
27. mája 2018, 11:30
FC Spartak Trnava
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. liga Juniorky 
26. mája 2018, 15:00
FC Nitra
v
MFK Zemplín Michalovce

I. liga Juniorky 
26. mája 2018, 15:00
MFK Ružomberok
v
Spartak Myjava

I. liga Juniorky 
26. mája 2018, 15:00
1. FC Tatran Prešov
v
NMŠK 1922 Bratislava

I. liga Juniorky 
26. mája 2018, 15:00
ŠK Slovan Bratislava
v
Partizán Bardejov

I. liga Juniorky 
26. mája 2018, 15:00
ŠKF VIX Žilina
v
Sport Ladies Club Banská Bystrica

I. liga Ženy 
26. mája 2018, 13:00
FC Nitra
v
MFK Zemplín Michalovce

I. liga Ženy 
26. mája 2018, 13:00
MFK Ružomberok
v
Spartak Myjava

I. liga Ženy 
26. mája 2018, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
NMŠK 1922 Bratislava

I. liga Ženy 
26. mája 2018, 13:00
ŠK Slovan Bratislava
v
Partizán Bardejov

I. liga Ženy 
26. mája 2018, 13:00
ŠKF VIX Žilina
v
Sport Ladies Club Banská Bystrica

I. LMŽ - U12 
26. mája 2018, 11:30
FKM Karlova Ves Bratislava
v
MFK Skalica

I. LMŽ - U12 
26. mája 2018, 11:30
FK Inter Bratislava
v
ŠK Slovan Bratislava

I. LMŽ - U12 
26. mája 2018, 11:30
FC Petržalka
v
FK Senica

I. LMŽ - U12 
26. mája 2018, 11:30
FK Slovan Levice
v
AS Trenčín

I. LMŽ - U12 
20. mája 2018, 11:30
FK Senica
v
FK Slovan Levice

I. liga Juniorky 
19. mája 2018, 15:00
Sport Ladies Club Banská Bystrica
v
FC Nitra

I. liga Juniorky 
19. mája 2018, 15:00
Partizán Bardejov
v
ŠKF VIX Žilina

I. liga Juniorky 
19. mája 2018, 15:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga Juniorky 
19. mája 2018, 15:00
Spartak Myjava
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga Juniorky 
19. mája 2018, 15:00
MFK Zemplín Michalovce
v
MFK Ružomberok

I. liga Ženy 
19. mája 2018, 13:00
Sport Ladies Club Banská Bystrica
v
FC Nitra

I. liga Ženy 
19. mája 2018, 13:00
Partizán Bardejov
v
ŠKF VIX Žilina

I. liga Ženy 
19. mája 2018, 13:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga Ženy 
19. mája 2018, 13:00
Spartak Myjava
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga Ženy 
19. mája 2018, 13:00
MFK Zemplín Michalovce
v
MFK Ružomberok

I. LMŽ - U12 
19. mája 2018, 11:30
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FKM Karlova Ves Bratislava

I. LMŽ - U12 
19. mája 2018, 11:30
AS Trenčín
v
FC Spartak Trnava

I. LMŽ - U12 
19. mája 2018, 11:30
ŠK Slovan Bratislava
v
FC Petržalka

I. LMŽ - U12 
19. mája 2018, 11:30
FC Nitra
v
FK Inter Bratislava

I. LMŽ - U12 
19. mája 2018, 11:30
SDM Domino
v
MŠK Púchov

I. LMŽ - U12 
19. mája 2018, 11:30
MFK Skalica
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

I. LMŽ - U12 
13. mája 2018, 11:30
MŠK Púchov
v
MFK Skalica

I. LMŽ - U12 
13. mája 2018, 11:30
FC Spartak Trnava
v
FK Senica

I. liga Juniorky 
12. mája 2018, 15:00
FC Nitra
v
MFK Ružomberok

I. liga Juniorky 
12. mája 2018, 15:00
1. FC Tatran Prešov
v
MFK Zemplín Michalovce

I. liga Juniorky 
12. mája 2018, 15:00
ŠK Slovan Bratislava
v
Spartak Myjava

I. liga Juniorky 
12. mája 2018, 15:00
ŠKF VIX Žilina
v
NMŠK 1922 Bratislava

I. liga Juniorky 
12. mája 2018, 15:00
Sport Ladies Club Banská Bystrica
v
Partizán Bardejov

I. liga žiačok ZsFZ 
12. mája 2018, 13:00
FK Senica
v
NMŠK 1922 Bratislava

I. liga žiačok ZsFZ 
12. mája 2018, 13:00
Spartak Myjava
v
FC Spartak Trnava

I. liga žiačok ZsFZ 
12. mája 2018, 13:00
FC Union Nové Zámky
v
FK Slovan Duslo Šaľa

I. liga Ženy 
12. mája 2018, 13:00
FC Nitra
v
MFK Ružomberok

I. liga Ženy 
12. mája 2018, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
MFK Zemplín Michalovce

I. liga Ženy 
12. mája 2018, 13:00
ŠK Slovan Bratislava
v
Spartak Myjava

I. liga Ženy 
12. mája 2018, 13:00
ŠKF VIX Žilina
v
NMŠK 1922 Bratislava

I. liga Ženy 
12. mája 2018, 13:00
Sport Ladies Club Banská Bystrica
v
Partizán Bardejov

I. LMŽ - U12 
12. mája 2018, 11:30
FKM Karlova Ves Bratislava
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

I. LMŽ - U12 
12. mája 2018, 11:30
FK Inter Bratislava
v
SDM Domino

I. LMŽ - U12 
12. mája 2018, 11:30
FC Petržalka
v
FC Nitra

I. LMŽ - U12 
12. mája 2018, 11:30
FK Slovan Levice
v
ŠK Slovan Bratislava

I. LMŽ - U12 
12. mája 2018, 11:30
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
AS Trenčín

Placeholder
Placeholder
 
12. mája 2018, 0:00
v

I. LMŽ - U12 
6. mája 2018, 11:30
FK Senica
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LMŽ - U12 
6. mája 2018, 11:30
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
MŠK Púchov

I. liga Juniorky 
5. mája 2018, 15:00
Partizán Bardejov
v
FC Nitra

I. liga Juniorky 
5. mája 2018, 15:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
Sport Ladies Club Banská Bystrica

I. liga Juniorky 
5. mája 2018, 15:00
Spartak Myjava
v
ŠKF VIX Žilina

I. liga Juniorky 
5. mája 2018, 15:00
MFK Zemplín Michalovce
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga Juniorky 
5. mája 2018, 15:00
MFK Ružomberok
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga žiačok ZsFZ 
5. mája 2018, 13:00
FC Nitra
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga žiačok ZsFZ 
5. mája 2018, 13:00
FC Baník Prievidza
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga žiačok ZsFZ 
5. mája 2018, 13:00
FK Slovan Duslo Šaľa
v
AS Trenčín

I. liga žiačok ZsFZ 
5. mája 2018, 13:00
FC Spartak Trnava
v
FC Union Nové Zámky

I. liga žiačok ZsFZ 
5. mája 2018, 13:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
Spartak Myjava

I. liga Ženy 
5. mája 2018, 13:00
Partizán Bardejov
v
FC Nitra

I. liga Ženy 
5. mája 2018, 13:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
Sport Ladies Club Banská Bystrica

I. liga Ženy 
5. mája 2018, 13:00
Spartak Myjava
v
ŠKF VIX Žilina

I. liga Ženy 
5. mája 2018, 13:00
MFK Zemplín Michalovce
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga Ženy 
5. mája 2018, 13:00
MFK Ružomberok
v
1. FC Tatran Prešov

I. LMŽ - U12 
5. mája 2018, 11:30
AS Trenčín
v
FKM Karlova Ves Bratislava

I. LMŽ - U12 
5. mája 2018, 11:30
ŠK Slovan Bratislava
v
FC Spartak Trnava

I. LMŽ - U12 
5. mája 2018, 11:30
FC Nitra
v
FK Slovan Levice

I. LMŽ - U12 
5. mája 2018, 11:30
SDM Domino
v
FC Petržalka

I. LMŽ - U12 
5. mája 2018, 11:30
MFK Skalica
v
FK Inter Bratislava

III. liga Západ ZsFZ 
29. apríla 2018, 16:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FK Spartak Bánovce nad Bebravou

Placeholder
Placeholder
 
29. apríla 2018, 0:00
v

I. liga žiačok ZsFZ 
28. apríla 2018, 13:00
FK Senica
v
Spartak Myjava

I. liga žiačok ZsFZ 
28. apríla 2018, 13:00
FC Union Nové Zámky
v
NMŠK 1922 Bratislava

I. liga žiačok ZsFZ 
28. apríla 2018, 13:00
AS Trenčín
v
FC Spartak Trnava

I. liga žiačok ZsFZ 
28. apríla 2018, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
FK Slovan Duslo Šaľa

I. liga žiačok ZsFZ 
28. apríla 2018, 13:00
ŠK Slovan Bratislava
v
FC Baník Prievidza

I. liga žiačok ZsFZ 
28. apríla 2018, 13:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FC Nitra

III. liga Západ ZsFZ 
22. apríla 2018, 16:00
FK Spartak Bánovce nad Bebravou
v
FKM Nové Zámky

III. liga Západ ZsFZ 
22. apríla 2018, 16:00
MŠK Púchov
v
FC Spartak Trnava

III. liga Západ ZsFZ 
22. apríla 2018, 16:00
TJ Družstevník Veľké Ludince
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

III. liga Západ ZsFZ 
22. apríla 2018, 16:00
TJ KOVO Beluša
v
ŠK 1923 Gabčíkovo

III. liga Západ ZsFZ 
22. apríla 2018, 16:00
FK Dubnica
v
ŠK LR CRYSTAL

III. liga Západ ZsFZ 
22. apríla 2018, 16:00
FKS Nemšová
v
MFK Topvar Topoľčany

III. liga Západ ZsFZ 
22. apríla 2018, 16:00
FC Baník Prievidza
v
FK Slovan Duslo Šaľa

III. liga Západ ZsFZ 
22. apríla 2018, 16:00
TJ ISKRA Borčice
v
FC Slovan Galanta

III. liga Západ ZsFZ 
22. apríla 2018, 16:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FC Nitra

I. LMŽ - U12 
22. apríla 2018, 11:30
FC Spartak Trnava
v
FC Nitra

I. liga Juniorky 
21. apríla 2018, 15:00
FC Nitra
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga Juniorky 
21. apríla 2018, 15:00
ŠK Slovan Bratislava
v
MFK Ružomberok

I. liga Juniorky 
21. apríla 2018, 15:00
ŠKF VIX Žilina
v
MFK Zemplín Michalovce

I. liga Juniorky 
21. apríla 2018, 15:00
Sport Ladies Club Banská Bystrica
v
Spartak Myjava

I. liga Juniorky 
21. apríla 2018, 15:00
Partizán Bardejov
v
NMŠK 1922 Bratislava

I. liga žiačok ZsFZ 
21. apríla 2018, 13:00
FC Baník Prievidza
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. liga žiačok ZsFZ 
21. apríla 2018, 13:00
FK Slovan Duslo Šaľa
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga žiačok ZsFZ 
21. apríla 2018, 13:00
FC Spartak Trnava
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga žiačok ZsFZ 
21. apríla 2018, 13:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
AS Trenčín

I. liga žiačok ZsFZ 
21. apríla 2018, 13:00
Spartak Myjava
v
FC Union Nové Zámky

I. liga Ženy 
21. apríla 2018, 13:00
FC Nitra
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga Ženy 
21. apríla 2018, 13:00
ŠK Slovan Bratislava
v
MFK Ružomberok

I. liga Ženy 
21. apríla 2018, 13:00
ŠKF VIX Žilina
v
MFK Zemplín Michalovce

I. liga Ženy 
21. apríla 2018, 13:00
Sport Ladies Club Banská Bystrica
v
Spartak Myjava

I. liga Ženy 
21. apríla 2018, 13:00
Partizán Bardejov
v
NMŠK 1922 Bratislava

I. LMŽ - U12 
21. apríla 2018, 11:30
FKM Karlova Ves Bratislava
v
MŠK Púchov

I. LMŽ - U12 
21. apríla 2018, 11:30
FK Inter Bratislava
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

I. LMŽ - U12 
21. apríla 2018, 11:30
FC Petržalka
v
MFK Skalica

I. LMŽ - U12 
21. apríla 2018, 11:30
FK Slovan Levice
v
SDM Domino

I. LMŽ - U12 
21. apríla 2018, 11:30
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
ŠK Slovan Bratislava

I. LMŽ - U12 
21. apríla 2018, 11:30
AS Trenčín
v
FK Senica

III. liga Západ ZsFZ 
15. apríla 2018, 15:30
FC Nitra
v
FK Spartak Bánovce nad Bebravou

III. liga Západ ZsFZ 
15. apríla 2018, 15:30
FC Slovan Galanta
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

III. liga Západ ZsFZ 
15. apríla 2018, 15:30
FK Slovan Duslo Šaľa
v
TJ ISKRA Borčice

III. liga Západ ZsFZ 
15. apríla 2018, 15:30
MFK Topvar Topoľčany
v
FC Baník Prievidza

III. liga Západ ZsFZ 
15. apríla 2018, 15:30
ŠK LR CRYSTAL
v
FKS Nemšová

III. liga Západ ZsFZ 
15. apríla 2018, 15:30
ŠK 1923 Gabčíkovo
v
FK Dubnica

III. liga Západ ZsFZ 
15. apríla 2018, 15:30
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
TJ KOVO Beluša

III. liga Západ ZsFZ 
15. apríla 2018, 15:30
FC Spartak Trnava
v
TJ Družstevník Veľké Ludince

III. liga Západ ZsFZ 
15. apríla 2018, 15:30
FKM Nové Zámky
v
MŠK Púchov

I. LMŽ - U12 
15. apríla 2018, 11:30
FK Senica
v
FKM Karlova Ves Bratislava

I. LMŽ - U12 
15. apríla 2018, 11:30
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
FC Petržalka

I. LMŽ - U12 
15. apríla 2018, 11:30
MŠK Púchov
v
FK Inter Bratislava

I. liga Juniorky 
14. apríla 2018, 15:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
FC Nitra

I. liga Juniorky 
14. apríla 2018, 15:00
Spartak Myjava
v
Partizán Bardejov

I. liga Juniorky 
14. apríla 2018, 15:00
MFK Zemplín Michalovce
v
Sport Ladies Club Banská Bystrica

I. liga Juniorky 
14. apríla 2018, 15:00
MFK Ružomberok
v
ŠKF VIX Žilina

I. liga Juniorky 
14. apríla 2018, 15:00
1. FC Tatran Prešov
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga žiačok ZsFZ 
14. apríla 2018, 13:00
FK Senica
v
FC Union Nové Zámky

I. liga žiačok ZsFZ 
14. apríla 2018, 13:00
AS Trenčín
v
Spartak Myjava

I. liga žiačok ZsFZ 
14. apríla 2018, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
NMŠK 1922 Bratislava

I. liga žiačok ZsFZ 
14. apríla 2018, 13:00
ŠK Slovan Bratislava
v
FC Spartak Trnava

I. liga žiačok ZsFZ 
14. apríla 2018, 13:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FK Slovan Duslo Šaľa

I. liga Ženy 
14. apríla 2018, 13:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
FC Nitra

I. liga Ženy 
14. apríla 2018, 13:00
Spartak Myjava
v
Partizán Bardejov

I. liga Ženy 
14. apríla 2018, 13:00
MFK Zemplín Michalovce
v
Sport Ladies Club Banská Bystrica

I. liga Ženy 
14. apríla 2018, 13:00
MFK Ružomberok
v
ŠKF VIX Žilina

I. liga Ženy 
14. apríla 2018, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
ŠK Slovan Bratislava

I. LMŽ - U12 
14. apríla 2018, 11:30
ŠK Slovan Bratislava
v
AS Trenčín

I. LMŽ - U12 
14. apríla 2018, 11:30
FC Nitra
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LMŽ - U12 
14. apríla 2018, 11:30
SDM Domino
v
FC Spartak Trnava

I. LMŽ - U12 
14. apríla 2018, 11:30
MFK Skalica
v
FK Slovan Levice

III. liga Západ ZsFZ 
8. apríla 2018, 15:30
FK Spartak Bánovce nad Bebravou
v
MŠK Púchov

III. liga Západ ZsFZ 
8. apríla 2018, 15:30
TJ Družstevník Veľké Ludince
v
FKM Nové Zámky

III. liga Západ ZsFZ 
8. apríla 2018, 15:30
TJ KOVO Beluša
v
FC Spartak Trnava

III. liga Západ ZsFZ 
8. apríla 2018, 15:30
FK Dubnica
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

III. liga Západ ZsFZ 
8. apríla 2018, 15:30
FKS Nemšová
v
ŠK 1923 Gabčíkovo

III. liga Západ ZsFZ 
8. apríla 2018, 15:30
FC Baník Prievidza
v
ŠK LR CRYSTAL

III. liga Západ ZsFZ 
8. apríla 2018, 15:30
TJ ISKRA Borčice
v
MFK Topvar Topoľčany

III. liga Západ ZsFZ 
8. apríla 2018, 15:30
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FK Slovan Duslo Šaľa

III. liga Západ ZsFZ 
8. apríla 2018, 15:30
FC Nitra
v
FC Slovan Galanta

I. LMŽ - U12 
8. apríla 2018, 11:30
FC Spartak Trnava
v
MFK Skalica

I. LMŽ - U12 
8. apríla 2018, 11:30
FK Senica
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga žiačok ZsFZ 
7. apríla 2018, 13:00
FC Nitra
v
FK Senica

I. liga žiačok ZsFZ 
7. apríla 2018, 13:00
FC Spartak Trnava
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. liga žiačok ZsFZ 
7. apríla 2018, 13:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga žiačok ZsFZ 
7. apríla 2018, 13:00
Spartak Myjava
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga žiačok ZsFZ 
7. apríla 2018, 13:00
FC Union Nové Zámky
v
AS Trenčín

I. LMŽ - U12 
7. apríla 2018, 11:30
FKM Karlova Ves Bratislava
v
FK Inter Bratislava

I. LMŽ - U12 
7. apríla 2018, 11:30
FC Petržalka
v
MŠK Púchov

I. LMŽ - U12 
7. apríla 2018, 11:30
FK Slovan Levice
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

I. LMŽ - U12 
7. apríla 2018, 11:30
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
SDM Domino

I. LMŽ - U12 
7. apríla 2018, 11:30
AS Trenčín
v
FC Nitra

III. liga Západ ZsFZ 
1. apríla 2018, 15:30
FC Slovan Galanta
v
FK Spartak Bánovce nad Bebravou

III. liga Západ ZsFZ 
1. apríla 2018, 15:30
FK Slovan Duslo Šaľa
v
FC Nitra

III. liga Západ ZsFZ 
1. apríla 2018, 15:30
MFK Topvar Topoľčany
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

III. liga Západ ZsFZ 
1. apríla 2018, 15:30
ŠK LR CRYSTAL
v
TJ ISKRA Borčice

III. liga Západ ZsFZ 
1. apríla 2018, 15:30
ŠK 1923 Gabčíkovo
v
FC Baník Prievidza

III. liga Západ ZsFZ 
1. apríla 2018, 15:30
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
FKS Nemšová

III. liga Západ ZsFZ 
1. apríla 2018, 15:30
FC Spartak Trnava
v
FK Dubnica

III. liga Západ ZsFZ 
1. apríla 2018, 15:30
FKM Nové Zámky
v
TJ KOVO Beluša

III. liga Západ ZsFZ 
1. apríla 2018, 15:30
MŠK Púchov
v
TJ Družstevník Veľké Ludince

I. liga Juniorky 
31. marca 2018, 15:00
FC Nitra
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga Juniorky 
31. marca 2018, 15:00
ŠKF VIX Žilina
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga Juniorky 
31. marca 2018, 15:00
Sport Ladies Club Banská Bystrica
v
MFK Ružomberok

I. liga Juniorky 
31. marca 2018, 15:00
Partizán Bardejov
v
MFK Zemplín Michalovce

I. liga Juniorky 
31. marca 2018, 15:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
Spartak Myjava

I. liga žiačok ZsFZ 
31. marca 2018, 13:00
FK Senica
v
AS Trenčín

I. liga žiačok ZsFZ 
31. marca 2018, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
FC Union Nové Zámky

I. liga žiačok ZsFZ 
31. marca 2018, 13:00
ŠK Slovan Bratislava
v
Spartak Myjava

I. liga žiačok ZsFZ 
31. marca 2018, 13:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
NMŠK 1922 Bratislava

I. liga žiačok ZsFZ 
31. marca 2018, 13:00
FC Nitra
v
FC Baník Prievidza

I. liga Ženy 
31. marca 2018, 13:00
FC Nitra
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga Ženy 
31. marca 2018, 13:00
ŠKF VIX Žilina
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga Ženy 
31. marca 2018, 13:00
Sport Ladies Club Banská Bystrica
v
MFK Ružomberok

I. liga Ženy 
31. marca 2018, 13:00
Partizán Bardejov
v
MFK Zemplín Michalovce

I. liga Ženy 
31. marca 2018, 13:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
Spartak Myjava

I. LMŽ - U12 
29. marca 2018, 11:30
ŠK Slovan Bratislava
v
FKM Karlova Ves Bratislava

I. LMŽ - U12 
29. marca 2018, 11:30
FC Nitra
v
FK Senica

I. LMŽ - U12 
29. marca 2018, 11:30
SDM Domino
v
AS Trenčín

I. LMŽ - U12 
29. marca 2018, 11:30
MFK Skalica
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LMŽ - U12 
29. marca 2018, 11:30
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
FC Spartak Trnava

I. LMŽ - U12 
29. marca 2018, 11:30
MŠK Púchov
v
FK Slovan Levice

I. LMŽ - U12 
29. marca 2018, 11:30
FK Inter Bratislava
v
FC Petržalka

III. liga Západ ZsFZ 
25. marca 2018, 15:00
FK Spartak Bánovce nad Bebravou
v
TJ Družstevník Veľké Ludince

III. liga Západ ZsFZ 
25. marca 2018, 15:00
TJ KOVO Beluša
v
MŠK Púchov

III. liga Západ ZsFZ 
25. marca 2018, 15:00
FK Dubnica
v
FKM Nové Zámky

III. liga Západ ZsFZ 
25. marca 2018, 15:00
FKS Nemšová
v
FC Spartak Trnava

III. liga Západ ZsFZ 
25. marca 2018, 15:00
FC Baník Prievidza
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

III. liga Západ ZsFZ 
25. marca 2018, 15:00
TJ ISKRA Borčice
v
ŠK 1923 Gabčíkovo

III. liga Západ ZsFZ 
25. marca 2018, 15:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
ŠK LR CRYSTAL

III. liga Západ ZsFZ 
25. marca 2018, 15:00
FC Nitra
v
MFK Topvar Topoľčany

III. liga Západ ZsFZ 
25. marca 2018, 15:00
FC Slovan Galanta
v
FK Slovan Duslo Šaľa

I. LMŽ - U12 
25. marca 2018, 11:30
FC Spartak Trnava
v
MŠK Púchov

I. LMŽ - U12 
25. marca 2018, 11:30
FK Senica
v
SDM Domino

Placeholder
Placeholder
 
25. marca 2018, 0:00
v

Placeholder
Placeholder
 
25. marca 2018, 0:00
v

I. liga Juniorky 
24. marca 2018, 15:00
Spartak Myjava
v
FC Nitra

I. liga Juniorky 
24. marca 2018, 15:00
MFK Zemplín Michalovce
v
NMŠK 1922 Bratislava

I. liga Juniorky 
24. marca 2018, 15:00
MFK Ružomberok
v
Partizán Bardejov

I. liga Juniorky 
24. marca 2018, 15:00
1. FC Tatran Prešov
v
Sport Ladies Club Banská Bystrica

I. liga Juniorky 
24. marca 2018, 15:00
ŠK Slovan Bratislava
v
ŠKF VIX Žilina

I. liga žiačok ZsFZ 
24. marca 2018, 13:00
FC Baník Prievidza
v
FK Senica

I. liga žiačok ZsFZ 
24. marca 2018, 13:00
FK Slovan Duslo Šaľa
v
FC Nitra

I. liga žiačok ZsFZ 
24. marca 2018, 13:00
Spartak Myjava
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. liga žiačok ZsFZ 
24. marca 2018, 13:00
FC Union Nové Zámky
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga žiačok ZsFZ 
24. marca 2018, 13:00
AS Trenčín
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga Ženy 
24. marca 2018, 13:00
Spartak Myjava
v
FC Nitra

I. liga Ženy 
24. marca 2018, 13:00
MFK Zemplín Michalovce
v
NMŠK 1922 Bratislava

I. liga Ženy 
24. marca 2018, 13:00
MFK Ružomberok
v
Partizán Bardejov

I. liga Ženy 
24. marca 2018, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
Sport Ladies Club Banská Bystrica

I. liga Ženy 
24. marca 2018, 13:00
ŠK Slovan Bratislava
v
ŠKF VIX Žilina

I. LSŽ - U14 
24. marca 2018, 12:00
SDM Domino
v
ŠK Slovan Bratislava

I. LSŽ - U14 
24. marca 2018, 12:00
FC Nitra
v
FK Senica

I. LSŽ - U14 
24. marca 2018, 12:00
MFK Skalica
v
AS Trenčín

I. LSŽ - U14 
24. marca 2018, 12:00
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LSŽ - U14 
24. marca 2018, 12:00
FK Inter Bratislava
v
FKM Karlova Ves Bratislava

I. LMŽ - U12 
24. marca 2018, 11:30
FKM Karlova Ves Bratislava
v
FC Petržalka

I. LMŽ - U12 
24. marca 2018, 11:30
FK Slovan Levice
v
FK Inter Bratislava

I. LMŽ - U12 
24. marca 2018, 11:30
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

I. LMŽ - U12 
24. marca 2018, 11:30
AS Trenčín
v
MFK Skalica

I. LMŽ - U12 
24. marca 2018, 11:30
ŠK Slovan Bratislava
v
FC Nitra

I. LMŽ - U13 
24. marca 2018, 10:00
FKM Karlova Ves Bratislava
v
FC Petržalka

I. LMŽ - U13 
24. marca 2018, 10:00
FK Slovan Levice
v
FK Inter Bratislava

I. LMŽ - U13 
24. marca 2018, 10:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

I. LSŽ - U15 
24. marca 2018, 10:00
SDM Domino
v
ŠK Slovan Bratislava

I. LSŽ - U15 
24. marca 2018, 10:00
FC Nitra
v
FK Senica

I. LSŽ - U15 
24. marca 2018, 10:00
MFK Skalica
v
AS Trenčín

I. LSŽ - U15 
24. marca 2018, 10:00
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LSŽ - U15 
24. marca 2018, 10:00
FK Inter Bratislava
v
FKM Karlova Ves Bratislava

Placeholder
Placeholder
 
24. marca 2018, 0:00
v

Placeholder
Placeholder
 
24. marca 2018, 0:00
v

Placeholder
Placeholder
 
24. marca 2018, 0:00
v

III. liga Západ ZsFZ 
18. marca 2018, 15:00
FK Slovan Duslo Šaľa
v
FK Spartak Bánovce nad Bebravou

III. liga Západ ZsFZ 
18. marca 2018, 15:00
MFK Topvar Topoľčany
v
FC Slovan Galanta

III. liga Západ ZsFZ 
18. marca 2018, 15:00
ŠK LR CRYSTAL
v
FC Nitra

III. liga Západ ZsFZ 
18. marca 2018, 15:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

III. liga Západ ZsFZ 
18. marca 2018, 15:00
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
TJ ISKRA Borčice

III. liga Západ ZsFZ 
18. marca 2018, 15:00
FC Spartak Trnava
v
FC Baník Prievidza

III. liga Západ ZsFZ 
18. marca 2018, 15:00
FKM Nové Zámky
v
FKS Nemšová

III. liga Západ ZsFZ 
18. marca 2018, 15:00
MŠK Púchov
v
FK Dubnica

III. liga Západ ZsFZ 
18. marca 2018, 15:00
TJ Družstevník Veľké Ludince
v
TJ KOVO Beluša

I. LSŽ - U14 
18. marca 2018, 12:00
FK Slovan Levice
v
SDM Domino

I. LSŽ - U14 
18. marca 2018, 12:00
FC Spartak Trnava
v
FK Inter Bratislava

I. LMŽ - U12 
18. marca 2018, 11:30
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
AS Trenčín

I. LMŽ - U12 
18. marca 2018, 11:30
MŠK Púchov
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LMŽ - U13 
18. marca 2018, 10:00
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
AS Trenčín

I. LMŽ - U13 
18. marca 2018, 10:00
MŠK Púchov
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LSŽ - U15 
18. marca 2018, 10:00
FK Slovan Levice
v
SDM Domino

I. LSŽ - U15 
18. marca 2018, 10:00
FC Spartak Trnava
v
FK Inter Bratislava

I. liga Juniorky 
17. marca 2018, 15:00
FC Nitra
v
ŠKF VIX Žilina

I. liga Juniorky 
17. marca 2018, 15:00
Sport Ladies Club Banská Bystrica
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga Juniorky 
17. marca 2018, 15:00
Partizán Bardejov
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga Juniorky 
17. marca 2018, 15:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
MFK Ružomberok

I. liga Juniorky 
17. marca 2018, 15:00
Spartak Myjava
v
MFK Zemplín Michalovce

I. liga žiačok ZsFZ 
17. marca 2018, 13:00
FK Senica
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga žiačok ZsFZ 
17. marca 2018, 13:00
ŠK Slovan Bratislava
v
AS Trenčín

I. liga žiačok ZsFZ 
17. marca 2018, 13:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FC Union Nové Zámky

I. liga žiačok ZsFZ 
17. marca 2018, 13:00
FC Nitra
v
FC Spartak Trnava

I. liga žiačok ZsFZ 
17. marca 2018, 13:00
FC Baník Prievidza
v
FK Slovan Duslo Šaľa

I. liga Ženy 
17. marca 2018, 13:00
FC Nitra
v
ŠKF VIX Žilina

I. liga Ženy 
17. marca 2018, 13:00
Sport Ladies Club Banská Bystrica
v
ŠK Slovan Bratislava

I. liga Ženy 
17. marca 2018, 13:00
Partizán Bardejov
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga Ženy 
17. marca 2018, 13:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
MFK Ružomberok

I. liga Ženy 
17. marca 2018, 13:00
Spartak Myjava
v
MFK Zemplín Michalovce

I. LSŽ - U14 
17. marca 2018, 12:00
FKM Karlova Ves Bratislava
v
FC Petržalka

I. LSŽ - U14 
17. marca 2018, 12:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
MŠK Púchov

I. LSŽ - U14 
17. marca 2018, 12:00
AS Trenčín
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

I. LSŽ - U14 
17. marca 2018, 12:00
FK Senica
v
MFK Skalica

I. LSŽ - U14 
17. marca 2018, 12:00
ŠK Slovan Bratislava
v
FC Nitra

I. LMŽ - U12 
17. marca 2018, 11:30
FC Nitra
v
FKM Karlova Ves Bratislava

I. LMŽ - U12 
17. marca 2018, 11:30
SDM Domino
v
ŠK Slovan Bratislava

I. LMŽ - U12 
17. marca 2018, 11:30
MFK Skalica
v
FK Senica

I. LMŽ - U12 
17. marca 2018, 11:30
FK Inter Bratislava
v
FC Spartak Trnava

I. LMŽ - U12 
17. marca 2018, 11:30
FC Petržalka
v
FK Slovan Levice

I. LMŽ - U13 
17. marca 2018, 10:00
FC Nitra
v
FKM Karlova Ves Bratislava

I. LMŽ - U13 
17. marca 2018, 10:00
SDM Domino
v
ŠK Slovan Bratislava

I. LMŽ - U13 
17. marca 2018, 10:00
MFK Skalica
v
FK Senica

I. LMŽ - U13 
17. marca 2018, 10:00
FK Inter Bratislava
v
FC Spartak Trnava

I. LMŽ - U13 
17. marca 2018, 10:00
FC Petržalka
v
FK Slovan Levice

I. LSŽ - U15 
17. marca 2018, 10:00
FKM Karlova Ves Bratislava
v
FC Petržalka

I. LSŽ - U15 
17. marca 2018, 10:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
MŠK Púchov

I. LSŽ - U15 
17. marca 2018, 10:00
AS Trenčín
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

I. LSŽ - U15 
17. marca 2018, 10:00
FK Senica
v
MFK Skalica

I. LSŽ - U15 
17. marca 2018, 10:00
ŠK Slovan Bratislava
v
FC Nitra

III. liga Západ ZsFZ 
11. marca 2018, 14:30
FK Spartak Bánovce nad Bebravou
v
TJ KOVO Beluša

III. liga Západ ZsFZ 
11. marca 2018, 14:30
FK Dubnica
v
TJ Družstevník Veľké Ludince

III. liga Západ ZsFZ 
11. marca 2018, 14:30
MŠK Púchov
v
FKS Nemšová

III. liga Západ ZsFZ 
11. marca 2018, 14:30
FC Baník Prievidza
v
FKM Nové Zámky

III. liga Západ ZsFZ 
11. marca 2018, 14:30
TJ ISKRA Borčice
v
FC Spartak Trnava

III. liga Západ ZsFZ 
11. marca 2018, 14:30
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

III. liga Západ ZsFZ 
11. marca 2018, 14:30
FC Nitra
v
ŠK 1923 Gabčíkovo

III. liga Západ ZsFZ 
11. marca 2018, 14:30
FC Slovan Galanta
v
ŠK LR CRYSTAL

III. liga Západ ZsFZ 
11. marca 2018, 14:30
FK Slovan Duslo Šaľa
v
MFK Topvar Topoľčany

I. LSŽ - U14 
11. marca 2018, 12:00
MŠK Púchov
v
AS Trenčín

I. LSŽ - U14 
11. marca 2018, 12:00
FK Slovan Levice
v
FKM Karlova Ves Bratislava

I. LMŽ - U12 
11. marca 2018, 11:30
FC Spartak Trnava
v
FC Petržalka

I. LMŽ - U12 
11. marca 2018, 11:30
FK Senica
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

I. LMŽ - U13 
11. marca 2018, 10:00
FC Spartak Trnava
v
FC Petržalka

I. LMŽ - U13 
11. marca 2018, 10:00
FK Senica
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

I. LSŽ - U15 
11. marca 2018, 10:00
MŠK Púchov
v
AS Trenčín

I. LSŽ - U15 
11. marca 2018, 10:00
FK Slovan Levice
v
FKM Karlova Ves Bratislava

I. LSŽ - U14 
10. marca 2018, 12:00
SDM Domino
v
FC Nitra

I. LSŽ - U14 
10. marca 2018, 12:00
MFK Skalica
v
ŠK Slovan Bratislava

I. LSŽ - U14 
10. marca 2018, 12:00
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
FK Senica

I. LSŽ - U14 
10. marca 2018, 12:00
FK Inter Bratislava
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LSŽ - U14 
10. marca 2018, 12:00
FC Petržalka
v
FC Spartak Trnava

I. LMŽ - U12 
10. marca 2018, 11:30
FKM Karlova Ves Bratislava
v
FK Slovan Levice

I. LMŽ - U12 
10. marca 2018, 11:30
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FK Inter Bratislava

I. LMŽ - U12 
10. marca 2018, 11:30
AS Trenčín
v
MŠK Púchov

I. LMŽ - U12 
10. marca 2018, 11:30
ŠK Slovan Bratislava
v
MFK Skalica

I. LMŽ - U12 
10. marca 2018, 11:30
FC Nitra
v
SDM Domino

I. LMŽ - U13 
10. marca 2018, 10:00
FKM Karlova Ves Bratislava
v
FK Slovan Levice

I. LMŽ - U13 
10. marca 2018, 10:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FK Inter Bratislava

I. LMŽ - U13 
10. marca 2018, 10:00
AS Trenčín
v
MŠK Púchov

I. LMŽ - U13 
10. marca 2018, 10:00
ŠK Slovan Bratislava
v
MFK Skalica

I. LMŽ - U13 
10. marca 2018, 10:00
FC Nitra
v
SDM Domino

I. LSŽ - U15 
10. marca 2018, 10:00
SDM Domino
v
FC Nitra

I. LSŽ - U15 
10. marca 2018, 10:00
MFK Skalica
v
ŠK Slovan Bratislava

I. LSŽ - U15 
10. marca 2018, 10:00
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
FK Senica

I. LSŽ - U15 
10. marca 2018, 10:00
FK Inter Bratislava
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LSŽ - U15 
10. marca 2018, 10:00
FC Petržalka
v
FC Spartak Trnava

Fortuna liga 
3. marca 2018, 14:00
MFK Zemplín Michalovce
v
MŠK Žilina

Fortuna liga 
3. marca 2018, 14:00
FC Nitra
v
ŠK Slovan Bratislava

Fortuna liga 
3. marca 2018, 14:00
1. FC TATRAN Prešov
v
MFK Ružomberok

Fortuna liga 
3. marca 2018, 14:00
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
AS Trenčín

Fortuna liga 
3. marca 2018, 14:00
FK Senica
v
FK Železiarne Podbrezová

Fortuna liga 
3. marca 2018, 14:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FC Spartak Trnava

I. LMD - U16 
3. marca 2018, 13:15
ŠK Slovan Bratislava
v
MŠK Žilina

I. LMD - U16 
3. marca 2018, 13:15
1. FC TATRAN Prešov
v
MFK Ružomberok

I. LSD - U19 
3. marca 2018, 11:00
Partizán Bardejov
v
FK Senica

I. LSD - U19 
3. marca 2018, 11:00
FC Spartak Trnava
v
FK Železiarne Podbrezová

Placeholder
Placeholder
 
3. marca 2018, 0:00
v

Placeholder
Placeholder
 
3. marca 2018, 0:00
v

Placeholder
Placeholder
 
3. marca 2018, 0:00
v

Fortuna liga 
24. februára 2018, 14:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
MFK Zemplín Michalovce

Fortuna liga 
24. februára 2018, 14:00
FC Spartak Trnava
v
FK Senica

Fortuna liga 
24. februára 2018, 14:00
FK Železiarne Podbrezová
v
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

Fortuna liga 
24. februára 2018, 14:00
AS Trenčín
v
1. FC TATRAN Prešov

Fortuna liga 
24. februára 2018, 14:00
MFK Ružomberok
v
FC Nitra

Fortuna liga 
24. februára 2018, 14:00
ŠK Slovan Bratislava
v
MŠK Žilina

I. LMD - U16 
24. februára 2018, 13:15
MŠK Žilina
v
Partizán Bardejov

I. LMD - U16 
24. februára 2018, 13:15
FC Spartak Trnava
v
FK Železiarne Podbrezová

I. LMD - U16 
24. februára 2018, 13:15
AS Trenčín
v
FK Senica

I. LMD - U16 
24. februára 2018, 13:15
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FC Nitra

I. LMD - U16 
24. februára 2018, 13:15
MFK Ružomberok
v
MFK Zemplín Michalovce

I. LMD - U16 
24. februára 2018, 13:15
ŠK Slovan Bratislava
v
1. FC TATRAN Prešov

I. LMD - U17 
24. februára 2018, 11:00
MŠK Žilina
v
Partizán Bardejov

I. LMD - U17 
24. februára 2018, 11:00
FC Spartak Trnava
v
FK Železiarne Podbrezová

I. LMD - U17 
24. februára 2018, 11:00
AS Trenčín
v
FK Senica

I. LMD - U17 
24. februára 2018, 11:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
v
FC Nitra

I. LMD - U17 
24. februára 2018, 11:00
MFK Ružomberok
v
MFK Zemplín Michalovce

I. LMD - U17 
24. februára 2018, 11:00
ŠK Slovan Bratislava
v
1. FC TATRAN Prešov

I. LSD - U19 
24. februára 2018, 11:00
FK Senica
v
ŠK Slovan Bratislava

I. LSD - U19 
24. februára 2018, 11:00
1. FC TATRAN Prešov
v
MFK Ružomberok

I. LSD - U19 
24. februára 2018, 11:00
MFK Zemplín Michalovce
v
MŠK Žilina

I. LSD - U19 
24. februára 2018, 11:00
FC Nitra
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LSD - U19 
24. februára 2018, 11:00
FK Železiarne Podbrezová
v
AS Trenčín

I. LSD - U19 
24. februára 2018, 11:00
Partizán Bardejov
v
FC Spartak Trnava

Fortuna liga 
17. februára 2018, 14:00
MFK Zemplín Michalovce
v
ŠK Slovan Bratislava

Fortuna liga 
17. februára 2018, 14:00
MŠK Žilina
v
MFK Ružomberok

Fortuna liga 
17. februára 2018, 14:00
FC Nitra
v
AS Trenčín

Fortuna liga 
17. februára 2018, 14:00
1. FC TATRAN Prešov
v
FK Železiarne Podbrezová

Fortuna liga 
17. februára 2018, 14:00
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
FC Spartak Trnava

Fortuna liga 
17. februára 2018, 14:00
FK Senica
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LSD - U19 
25. novembra 2017, 11:00
MFK Ružomberok
v
MFK Zemplín Michalovce

I. LMŽ - U12 
11. novembra 2017, 11:30
MFK Skalica
v
SDM Domino

I. LSD - U19 
11. novembra 2017, 11:00
MŠK Žilina
v
Partizán Bardejov

I. LSD - U19 
4. novembra 2017, 14:00
FC Nitra
v
1. FC TATRAN Prešov

I. liga žiačok ZsFZ 
4. novembra 2017, 13:00
ŠK Slovan Bratislava
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga žiačok ZsFZ 
28. októbra 2017, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
FK DAC 1904 Dunajská Streda

I. LMŽ - U12 
28. októbra 2017, 11:30
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble
v
MFK Skalica

I. LSD - U19 
28. októbra 2017, 11:00
MFK Zemplín Michalovce
v
FC Nitra

III. liga Západ ZsFZ 
21. októbra 2017, 14:00
MFK Topvar Topoľčany
v
MŠK Púchov

Placeholder
Placeholder
 
21. októbra 2017, 0:00
v

I. liga žiačok ZsFZ 
8. októbra 2017, 13:00
FC Nitra
v
1. FC Tatran Prešov

I. LMD - U16 
30. septembra 2017, 13:15
ŠK Slovan Bratislava
v
MFK Ružomberok

I. liga žiačok ZsFZ 
30. septembra 2017, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
FC Baník Prievidza

I. LMD - U17 
30. septembra 2017, 11:00
ŠK Slovan Bratislava
v
MFK Ružomberok

I. liga žiačok ZsFZ 
24. septembra 2017, 13:00
FK Slovan Duslo Šaľa
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga žiačok ZsFZ 
16. septembra 2017, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
FC Spartak Trnava

I. liga žiačok ZsFZ 
9. septembra 2017, 13:00
NMŠK 1922 Bratislava
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga žiačok ZsFZ 
6. septembra 2017, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
FK Senica

I. liga Juniorky 
3. septembra 2017, 15:00
Sport Ladies Club Banská Bystrica
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga Ženy 
3. septembra 2017, 13:00
Sport Ladies Club Banská Bystrica
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga žiačok ZsFZ 
2. septembra 2017, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
Spartak Myjava

I. liga žiačok ZsFZ 
29. augusta 2017, 13:00
FC Union Nové Zámky
v
1. FC Tatran Prešov

I. liga žiačok ZsFZ 
26. augusta 2017, 13:00
1. FC Tatran Prešov
v
AS Trenčín