UNI LIGA

Nitra po dlhšej odmlke opäť otvára minifutbalovú ligu

Bývaš cez týždeň v Nitre a rád by si si s kamarátmi zahral minifutbal? Tak potom je tu príležitosť práve pre Teba! Od apríla v spolupráci s FC Nitra otvárame novú minifutbalovú ligu v Nitre.

Aký minifutbal sa to bude hrať? Liga sa bude hrávať podľa medzinárodných pravidiel malého futbalu systémom s malými odchýlkami.

Počet hráčov v hre: 5+1 Rozmer bránok: 5 m x 2 m

Hrací čas: 2 x 25 minút Veľkosť lopty: 5

Kedy sa bude hrávať? Od apríla každý utorok a stredu večer od 19:00 do 21:00

Kde sa bude hrať? Vďaka spolupráci s FC Nitra sa liga bude hrávať na umelej tráve v športovom areáli FC Nitra na Jesenského 960 v Nitre.

Koľko to vlastne bude stáť? Štartovné na jarnú časť je stanovené na 250 euro na tím plus 5 euro členský príspevok za každého hráča.

Nie je to veľa? Čo za tie peniaze dostanem? Každý tím má garantovaných minimálne 11 zápasov v období “Jar 2016”. Okrem porcie zápasov k tomu dostanem kvalitné športové zázemie areálu FC Nitra, možnosť využiť zvýhodnenú cenu prenájmu umelej trávy na tréningy, profesionálny servis (štatistiky strelcov, tabuľky a mnohé iné), registračné karty (možnosť využiť zľavy u partnerov súťaže ako napr. Futbalshop.sk) a množstvo sprievodných súťaží o vecné ceny od partnerov.

Kedy a kde sa registrovať? Registrácia je jednoduchá. Stačí vyplniť nezáväznú elektronickú registráciu tímu (FORMULÁR) a my Vás budeme kontaktovať. Registrovať do súťažného obdobia “Jar 2016” je možné najneskôr do 1. apríla.

Čo ak mám ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať elektronicky na info@uni-liga.sk alebo telefonicky na čísle 0948 443 505.

Tešíme sa na Vás na ihrisku!