POZVÁNKA NA FUTBALOVÝ ZÁPAS LEGIEND NITRY A SLOVANA BRATISLAVA.

V piatok 27.8.2021 sa na štadióne FC Nitra uskutoční futbalový  zápas, ktorým si legendy Nitry a Slovana Bratislava uctia 50. výročie postupu AC Nitra do celoštátnej ligy. Partia okolo trénera Michala Puchera vybojovala postup do federálnej ligy v roku 1971. Z pôvodného kádra sa nám predstavia bývalí hráči, ako Szabo, Medveď, Dominka, Ternény, Rapan,Švec, Pozdech, Porubský, Zekucia,Svýba. Táto milá udalosť začína predzápasmi prípraviek FC Nitra o 15:30 hod., program bude pokračovať ocenením spomínaných bývalých hráčov a na záver sa predstavia v zápase Old Boys Nitra proti Old Boys Slovan Bratislava legendy futbalových trávnikov.

Za Old boys Nitra nastúpia : Moravčík, Kostoláni, Dekýš, Borko, Jež, Antalík, Kukučka, Palúch, Ondruška, Buranský, Valent, Peško, Suttő, Vavrovič,Šindler, Kotula, Oremus, Ferenczy.

Za Slovan nastúpia: Hrdlička, Kinier, Pecko, Timko, Gostič, Obšitník, Tittel, Meszároš, Sedlák, Demo, Slovák , Mužlay, Glonek, Chvíľa, Rusnák, Faktor, Varga, Mucha.

Celým piatkovým programom Vás bude od mikrofónu sprevádzať Ján Greššo starší. Je pozvaných veľa osobností z kultúrneho a športového života Nitry.

Pozývame celú športovú verejnosť na Štadión pod Zoborom, spríjemniť si piatkový podvečer spomienkou na zlaté časy Nitrianskeho futbalu. Vstup je zdarma.

Komentáre