Nitra: Šípoš – Kuník, Niemchaninov, Podhorin, Magda, De Jesus Nascimento, Faško (75.Javorčič), Šefčík (83.Hambálek), Chobot, Vrábel (66.Muleme), Ristovski
FK Senica: Vorel – Lukáčik,Didiba, Deket (66.Mihál), Addo, Totka, Moses, Buchel F. (75.Sulley), Meliš, Černák (66.Kučera), Duda

Góly: 59.Šefčík, 82.Ristovski

Žlté karty: 6.Vrábel, 34.Niemchaninov, 85.Hambálek, 90.Magda – 45.Moses, 60.Vorel

Rozhodovali: Marhefka – Somoláni, Perát

Diváci: 285

V úvode zápasu vyskúšal pozornosť Vorela prudkou strelou z ľavej strany Chobot, gólman FK Senica nebezpečnú strelu iba vyrazil. V 10.minúte si nabehol za obranu Vrábel, ktorý svojou slabou strelou iba platonicky ohrozil bránu hostí. Blízko ku gólu sme boli v 22.minúte, Faško z dobrej pozície po prihrávke od Šefčíka vo vnútri šestnástky minul vzdialenejšiu žrď. V 38.minúte to na opačnej strane skúšal z diaľky Moses, jeho strela ale letela vysoko nad bránu. O niekoľko sekúnd neskôr sme mohli skórovať, ale  Ristovskeho z hranice šestnástky v dobrej príležitosti vychytal Vorel.

Do druhého polčasu sme vstúpili aktívne, v 57.minúte však mohol otvoriť skóre zápasu po prihrávke od Meliša hosťujúci Totka – naša obrana jeho pokus z vnútra šestnástky zblokovala. V 59.minúte sme sa  dočkali aj keď po spornom rozhodnutí, po rýchlej akcii a strele Šefčíka sa lopta odrazila od bránkovej konštrukcie, hra pokračovala ďalej, na pokyn postranného rozhodcu sa hlavný arbiter nakoniec rozhodol strelu uznať ako gól – 1:0. V 72.minúte poslal Faško zo štandardky dobrý center, na ktorý si naskočil Ristovski, Vorel však tento pokus hlavou vyrazil. Zápas sme  definitívne rozhodli v 82.minúte, Ristovski zakončil ukážkovo hlavou k žrdi po centri z kopačky Šefčíka – 2:0. V 90.minúte vyskúšal Moses z priameho voľného kopu Šípoša, ktorý ale predviedol výborný zákrok a loptu vyrazil.