Kreidl – Vojkovic, Boateng, Reifeltshammer, Kerhe – Wießmeier, Nutz, Acquah, Ziegl – Grüll, Gschweidl.
Daniliuc, Lugonja, Reiner, Jefte, Ammerer, Oduenyi, Seiwald, Grubeck, Kovacec, Takougnadi.

Šípoš – Šurnovský, Farkaš, Podhorin, Magda – Bilovský, Javorčić, Chobot, Faško, Šefčík – Ristovski.

Náhradníci:
Kuciak – Elexa, Fabiš, Kuliš, Martišiak, Perez, S. Kóša, Vrábel.

Góly:

17′ Ziegl, 41′ Vojković – 65′ Ristovski

Prvý polčas začal lepšie náš súper z Riedu. Už v 17′ otváral skóre Marcel Ziegl (1:0) po rohovom kope, ktorý poslal Stefan Nutz. Takmer celá štyridsaťpäť minútovka patrila súperovi a to neskôr potvrdil Mario Vojković v 41′ po peknej kombinácii (2:0).

V druhom polčase sme sa herne dokázali dotiahnuť na súpera, no výsledkovo to stále nestačilo. Napokon naše zápasové strelecké trápenie ukončil Milan Ristovski v 65′ zápasu (2:1).

Ako striedajúci hráč debutoval iba 16-ročný Sebastián Kóša – odchovanec našej akadémie. Proti kvalitnému súperovi, ktorý pomýšľa na postup do Rakúskej futbalovej Bundesligy sme odohrali zápas, v ktorom bolo z  našej strany badať únavu, čo bolo spôsobené tréningovým zaťažením. Zápas splnil účel, mužstvo sa pripravuje tak, aby bolo na sto percent pripravené na 15.02.2020.