Holec – Tomič, Králik, Minárik, Sluka – Káčer (C), Demiri, Bernát (85. Myslovič) – Jánošík (66. Ďuriš), Boženík, Diaz (78. Anang)

Šípoš – Kuník (83. Elexa), Podhorin, Farkaš (C), Magda – Faško, Vrábel (69. Tancík), Šurnovský (55. Guláš) – Šefčík, Gatarić, Ristovski

Rozhodovali: Kráľovič – Pozor, Borsányi

Góly: 17. a 35. Bernát, 83. Ďuriš

ŽK: 77. Diaz – 65. Podhorin, 72. Farkaš
Diváci: 2661

Do Žiliny sme cestovali s cieľom pokúsiť sa uchmatnúť aspoň bod, aj keď sme si boli vedomí hernej kvality domáceho mužstva. Domáci, ktorí ešte v tejto sezóne nestratili ani bod vstúpili do zápasu aktívne a nebiť v 8.minúte vynikajúceho zákroku Šípoša sme mohli inkasovať. Žilina bola naďalej aktívna a svoju hernú prevahu pretavila do úvodného gólu v 17. minúte, keď po narážačke Bernát- Boženík prvý menovaný na druhý pokus prekonal Šípoša 1:0. Domáci nevyužili viacero šancí na zvýšenie náskoku, to sa im podarilo v 35. minúte keď si odrazenú loptu našiel opäť Bernát a navýšil skóre na 2:0. Hostia sa do útoku dostávali len sporadicky. Domáci začali aktívne aj druhý polčas, mali niekoľko šancí na navýšenie skóre, domácemu Boženikovi nebolo dnes súdené dať gól. Čo sa nepodarilo jemu, tak sa podarilo striedajúcemu Ďurišovi, ktorého vysunul domáci kapitán Káčer a svojim premiérovým gólom vo fortunalige uzavrel skóre zápasu 3:0.

Marián Süttö: „Domáci sú v pohode a bolo to vidieť na ich pohybe. Chutil im futbal a my sme im to naším prístupom uľahčovali. Chceli sme sa prezentovať určite inak. Domáci ovládli hru, mali zopár šancí, ktoré využili. Ak chceme uspieť u takého súpera, ako je Žilina, musíme dať z dvoch – troch pološancí aspoň jeden kontaktný gól, aby súper znervóznel, no to sa nám nepodarilo. Pre našich mladých hráčov je to veľká škola, ale škola má tiež svoje pravidlá. Musíme sa s chlapcami porozprávať, pretože dostať v 18-tich šancu v lige a nevážiť si to, je rana pod pás. Niektoré výkony, nemyslím tým herné, boli sotva na 30-tich percentách. Musíme si to rozobrať a pripraviť sa na ďalšieho súpera.“