FC Nitra:  Šípoš – Kunik, Podhorin, Farkaš(C), Magda, Vrábel (58. Dubeň), Faško, Šefčík (89. Fabiš), Gatarič, Chobot, Ristovski (79. Fábry)

ŠKF iClinic Sereď: Iliev – Hučko, Ba, Michalík (73. Slaninka), Sus, Ventura, Lukáčik (51. Olavo), Ivan, Pankarican, Cleber ( 62. Jureskin), Spehar

Rozhodoval: Sedlak D.

Góly: Chobot (30.), Ristovski (49. a 67.penalta) – Spehar (75.), Jureskin (78.)

Domáci chceli po troch nevydarených zápasoch doma bodovať naplno a tomu aj podriadili herný štýl v tomto zápase. Od úvodného hvizdu vysoko napádali súpera, verili si na lopte a dodržovali taktické pokyny z lavičky. Viackrát ohrozili bránu súpera, najväčšiu príležitosť na skórovanie mal Ristovski, ktorý ale nedokázal prekonať brankára. Čo sa nepodarilo jemu, tak sa podarilo Chobotovi, z pravej strany poslal loptu do šestnásky Šefčík, tú si našiel a hlavou skóroval 1:0.

Do druhého polčasu nastúpili hostia so zámerom niečo urobiť s výsledkom, domáce mužstvo bolo proti a ani nie po štyroch minútach našiel Gatarič svojou prihrávkou po zemi osamoteného Ristovského, ktorý bezpečne premenil na 2:0. Domáci pokračovali vo svojej hre a keď hosťujúci Ba stiahol v šestnáske hráča domácich a rozhodca ukázal na biely bod, zdalo sa že je vymaľované. Hostia, ale svoje zbrane neskladali a využili  nekoncentrovanosť domáceho mužstva , dvoma gólmi znížili a zdramatizovali stretnutie. Napokon im už nezostávalo veľa času na skórovanie a domáci si pripísali dôležité víťazstvo a body do tabuľky.

Poďakovanie patrí aj deťom z TJ Slovan Nitra Chrenová.

Marián Süttö: “ Dúfal som, že skúsené mužstvo Serede trochu odletí, neviem či sa tak stalo. Sedemdesiat minút sme hrali to čo sme chceli, do otvorenej obrany s nábehmi a agresívne. Kvalita súpera aj zmena rozostavenia nám narobila problémy a súper skoro vyrovnal. Škoda, že niektoré momenty 4 na 2, alebo 3 na 1 sme nedotiahli do konca. Každopádne sme vyhrali s veľmi ťažkým súperom. Som veľmi rád, že sme získali tri body.