FC Nitra:  Kuciak – Kuník, Elexa, Galbayev, Šurnovský, Horodník, Bílovský, Remeň, Vrábel, Tancík,        Fábry

striedali: Šípoš – Magda, Fabiš, Farkaš, Paukner, Guláš, Dubeň, Legnani, Dunda

Vasas SC: Rados – Terbe, Szilágyi, B.Tóth, Lakatos, Hinora, Szatmári, Gál, Szedlár, Birtalan, Kráľ

striedali: Kaporna, Szivacski, Z.Nagy

Góly: Hanora (41.), Birtalan (52. a 73.)

Po opatrnom začiatku proti štvrtému tímu druhej maďarskej ligy mali v 24. minúte domáci možnosť pokutového kopu, ktorý ale Šurnovský trestuhodne zahodil. Od tohto momentu prevzali iniciatívu na svoje kopačky hráči hostí. V 38. minúte najskôr Birtalanu poriadne natiahol Kuciaka a o 3. minúty neskôr vyrazenú strelu poslal do domácej siete Hinora – 0:1.

Na začiatku druhého polčasu  nevyužil šancu na vyrovnanie domáci Paukner , trest prišiel v 52. minúte –  Szatmári vysunul Birtalana, ktorý zvýšil náskok hostí na 0:2. V 73. minúte Terben našiel Birtalana , ten efektne i efektívne preloboval domáceho gólmana a zvýšil na 0:3. Generálka nám na fortunaligovú sezónu nedopadla podľa našich predstáv.