4.PZ FC Zbrojovka Brno – FC Nitra 4:0 (2:0)

4. PZ  FC Zbrojovka Brno – FC Nitra 4:0 (2:0)

FC Zbrojovka Brno: Halouska – Sukup, Pavlík, Krystufek, Eismann, Bartolomeu, Mach, Bariš, Šumbera, Rusek, Magera

striedajúci: Froder – Kotula, Šural, Černín, Vintr, Fousek, Sedlák, Kríž, Jurásek, Zikl

FC Nitra: Kuciak – Magda, Gregora, Farkaš, Šurnovský, Bílovský, Gatarič, Štefanec, Tancík, Lagnani, Fábry

striedajúci: Šípoš – Fabiš, Kuník, Vrábel, Dubeň, Chobot, Sokovič, Elexa, Danek

Góly: 17. a 60. Rusek, 20. Magera, 85. Zikl

Od začiatku bola Zbrojovka nebezpečnejšia, v 8. minúte pohrozil po centri z ľavej strany volejom domáci Bartolomeu, ale Kuciak vynikajúco zakročil.
V 17. minúte zahrávali domáci rohový kop, loptu si našiel nabiehajúci Rusek, ktorý otvoril hlavou skóre zápasu 1:0. V 20. minúte našiel strelec úvodného gólu Mageru, a ten poslal loptu za Kuciakov chrbát 2:0.
Obe mužstvá nastúpili do druhého polčasu v značne obmenených zostavách. Po nedorozumení v hosťujúcej obrane zahrávali domáci rohový kop, odrazenú loptu poslal Šural späť do šestnástky v ktorej bol pripravený Rusek a pohotovo skóroval 3:0. Keď sa už zdalo že sa skóre zápasu nezmení, tak v 85. minúte Kotulov prízemný center prešiel do malého vápna a Zikl aj s prispením obrancu spečatil výsledok na konečných 4:0.
Nitra bola počas celého zápasu vyrovnaným súperom, doplatila však na mladícku neskúsenosť, ktorá bola rozhodujúca pri gólových momentoch.