FC Zbrojovka Brno: Halouska – Šural, Vraštil, Kryštúfek, Eisman, Rúsek (45. Krejčí), Bariš (75. Sedlák), Přichystal (68. Zikl), Bartolomeu (46. Štepanovský), Vintr, Magera (68. Škoda)

FC Nitra: Hroššo – Kunik (79. Fabiš), Farkaš (46. Križan), Niba, Chovanec (46. Šurnovský), Macho (55. Vrábel), Charizopulos, Kóňa (46. Machovec), Guláš (46. Valenta), Taiwo (59. Danek), Vestenický

Rozhodovali: Lerch –  Batík, Dohnálek

Góly: Bariš (20.), Magera (44. z 11m), Vintr (90.) – Vestenický (63.)

ŽK: Krejčí – Farkaš

ČK: Križan

Úvodných 15 minút bol súper aktívnejší, mal viac z hry a bolo vidieť, že už majú zápasy za sebou. V 17. minúte sme si vypracovali gólovú príležitosť, keď Kunik krížnou prihrávkou našiel Taiwa, a ten bez problémov zakončil. Hlavný rozhodca ale gól neuznal pre ofsajdové postavenie. V 19. minúte sa súper prezentoval peknou strelou spoza šestnástky a Bariš otvoril skóre stretnutia. 1:0 Po úvodnom góle sa dlho hral medzi-šestnástkový futbal. V 43. minúte brankár Hroššo fauloval brnenského útočníka v pokutovom území a hlavný arbiter nariadil jedenástku. Loptu si na biely bod postavil Magera a premenil. 2:0

Na druhý polčas urobil tréner Galád viacero zmien v zostave. V 53. minúte si Brno vypracovalo v krátkom slede dve dobré gólové príležitosti zo štandardných situácií, na ktoré naša obrana dobre zareagovala a nedovolila súperovi pridať ďalší gól. V 63. minúte sa nám podarilo znížiť, keď Valenta získal na súperovej polovičke loptu, následne poslal dobrú prihrávku do šestnástky Vestenickému a ten sa nemýlil. 2:1 V 66. minúte sa v samostatnom úniku ocitol útočník súpera, na čo Križan zareagoval nedovoleným spôsobom a predčasne musel odísť pod sprchy. V 76. minúte sa súper ocitol v dobrej príležitosti, ale brankár Hroššo vytiahol bravúrny zákrok a loptu zachytil na bránkovej čiare. V 82. minúte sme založili rýchly protiútok, Valenta poslal ďalšiu dobrú prihrávku na Daneka, ktorý sľubnú príležitosť nepremenil. V 90. minúte sa po našej štandardnej situácii dostal do rýchleho brejku súper, nasledovala naša chyba v obrane a Brno v samom závere zápasu uzavrelo na konečných 3:1

Ivan Galád, hlavný tréner: „Dnešný zápas sa nám nevydaril. Súper bol lepší a zaslúžene vyhral. Mrzí ma červená karta Križana, také veci by sa stávať nemali.“