FC NITRA B: Šípoš – Toma, Dubeň (46. Šútorík), Brodzianksy, Danek, Steinhübel (46. Hambálek), M. Fábry (C) (46. Kóša), Vrábel, Guláš (46. Dojčinovič), Straňák, Macho

MŠK Púchov: Pilný – Riška, Ozimý, Kosorín (74. Kosorín), Pilát, Sibanda, Marman (63. Hrančík), Vanák, Michlík, Krčula (90. Turza), Brezničan (C)

Rozhodovali: Matulová – Juhás, Fodor

Góly:  Danek (22.) – Brezničan (79. a 83.)

ŽK: Macho

Hostia mali lepší vstup do zápasu, tlačili sa dopredu a mali viacero streleckých pokusov zo stredných vzdialeností. Tie smerovali buď mimo brány alebo ich brankár Šipoš kryl. Neskôr sa nám podarilo vyrovnať hru a otvoriť skóre zápasu. Steinhübelovu strelu z 22. minútu brankár vyrazil pred seba, ale na Danekovu dorážku bol prikrátky. 1:0 Do druhého polčasu sme vstúpili so štyrmi zmenami v základnej zostave. Z hry boli stiahnutí hráči z A- mužstva a na ich miesto išli dorastenci. Táto zmena sa prejavila aj na hre a hostia mali častejšie loptu na kopačkách. Vyrovnať sa im podarilo v 79. minúte po rohovom kope, keď vyrovnal Brezničan 1:1 Víťazný gól prišiel o pár minút, keď sa po centri z pravej strany opäť presadil Brezinčan. 1:2 Aj napriek prehre naďalej ostávame na prvom mieste TIPOS III. ligy Západ.

Andrej Štefanka, tréner mužstva: ,,Bol to zápas dvoch polčasov. V prvom bol zápas vyrovnaný a boli sme úspešnejší v zakončení. V druhom polčase sme spravili štyri zmeny v základnej zostave a odrazilo sa to aj na našom hernom prejave. Súper bol dominantnejší a záver zápasu sme neustrážili. Súper si zaslúžene odnáša zo zápasu tri body.“