FC NITRA B – AFC Nové Mesto nad Váhom 4:0 (2:0)

FC NITRA B: Šípoš (81. Apáš) – Toma, Dubeň (60. Sádovský), Homola, Hambálek (64. Remeň), Steinhübel, M. Fábry (C), Vrábel (69. Danek), Guláš, Straňák, Macho

FC Spartak Trnava B: Vavrúš – Knižka, Kubrický (46. Fabuš), Šupka (C) (39. Marták), Múdry, Holíček, Bošanský, Martinko, Kopín, Železník, Nemček

Rozhodovali: Gádoši – Kukan, Birkus

Góly:  M. Fábry (24. a 63.), Guláš (29) Steinhübel (54.),

ŽK: Železník, Nemček

Do zápasu sme vstúpili veľmi aktívne. Už v 4. minúte sa v šanci ocitol Marek Fábry, keď si veľmi dobre spracoval loptu, ale mieril nad bránu. Vynahradil si to v 24. minúte, keď po prieniku Tomu využil jeho prihrávku a otvoril skóre zápasu. V 29. minúte Vrábel vysunul kolmicou Guláša a ten dotiahol svoj sólový únik do konca a zvýšil na 2:0. Ani po zmene strán sa obraz hry nezmenil. Stále sme útočili v snahe pridať ďalší gól. Tretí gól stretnutia pridal Steinhübel, keď dobrou strelou  spoza šestnástky napol sieť. Skóre stretnutia uzavrel Marek Fábry, keď si výborne nabehol na kolmú prihrávku a vsietil svoj druhý gól v zápase.

Andrej Štefanka, tréner mužstva: ,,Tešíme sa z jasného víťazstva, ktoré bolo podporené dominantnou hrou. Z môjho pohľadu prvý polčas zniesol tie najprísnejšie kritériá. V druhom polčase sme si priebeh zápasu odkontrolovali a pridali ďalšie dva góly.“