TJ Veľké Ludince – FC NITRA B 2:1 (2:0)

TJ Veľké Ludince – FC NITRA B 2:1 (2:0)

 

TJ Veľké Ludince: Benkó – Dékány, Podlucký, Kosák (87. Kovács), Čtvrtníček, Soboňa (67. Kele), Petráš (60. Krupánszki), Valenta, Matič (90. Letko), Hlaváčik (C), Horniak (76. Tóth)

FC NITRA B: Arpáš – Chmúra, Galko (C), Šútorík, Lola, Záhon, Abrahám, Chobot (74. Stovička), Guláš (46. Zelenka), Kinče, Mesároš (61. Peseky)

Rozhodovali: Fehér – Kukan, Kováč

ŽK: Horniak, Petráš

ČK: Zelenka

Góly: Čtvrtníček (11.), Hlaváčik (26.) – Zelenka (50.)

 

Zápas sa hral v slušnom tempe. Domáci sa ujali vedenia po dvoch štandardných situáciách. Snažili sme sa znížiť, ale naše šance neskončili vytúženým gólom. Po zmene strán sme boli dominantnejší a mali sme viac z hry. Na hraciu plochu sa dostal čerstvý Zelenka, ktorý v 50. minúte strelou z hranice šestnástky skorigoval. Dostávali sme sa do šancí, ale v zakončení nám chýbalo viac šťastia. Po druhej žltej karte v 81. minúte musel ísť Zelenka predčasne pod sprchu. V samom závere sme sa nedokázali domáce mužstvo dostať pod tlak.

 

Andrej Štefanka, hlavný tréner: ,,V prostredí, ktoré nemá nič spoločné s futbalom je zbytočné baviť sa o futbale. Prejavujem obrovský rešpekt k hráčom, ktorí boli na ihrisku a k spôsobu, akým zápas odviedli, odpracovali a odprezentovali pre FC Nitra.“ 

Komentáre