FC NITRA B: Šípoš – Krajčovič, Galko, Peseky, Záhon, Zelnka, M. Fábry, Fabiš (C), A. Fábry (46. M. Mesároš), Militosyan (65. Lola), Kinče

TJ KOVO BelušaZaťko – Kršák, Mišák, Martinka, Gajdošík (68. Bielik), Hrenák, Jurga (C), Mikuška, Mišutka (20. Ďuriš), Gorelka, Rosina

Rozhodovali: Patrovič – Žiak, Košecký

ŽK: Galko, Mesároš

Góly: Zelenka (7.), Krajčovič (90.) – Gorelka (57. a 90.)

Od úvodných minúte sme dominovali. V 7. minúte Militosyan poslal center z ľavej strany kde na prednej žrdí číhal Zelenka a ten posla Nitru do vedenia. V prvom polčase sme kombinovali, dostávali sme sa do šancí, ale nevedeli sme ich premeniť. V druhom polčase sme tlačili súpera, no nedokázali sme sa presadiť. Hostia cítili šancu na vyrovnanie, a tak v 57. minúte sa presadil Gorelka. V 90. minúte sa nám podarilo opäť skórovať, keď sa hlavou presadil Krajčovič. Hostia sa však nezmierili s remízou, a tak všetky sily vrhli do útoku a podarilo sa im vyrovnať na konečných 2:2.

Andrej Štefanka, hlavný tréner: ,,Nedisciplinovanosťou a nekoncentrovanosťou počas celého druhého polčasu sme dovolili súperovi vrátiť sa do zápasu. V absolútnom závere z poslednej lopty sme umožnili, aby nás súper okradol o body.“