FC Nitra B – FK Spartak Bánovce nad Bebravou 5:0 (2:0)

FC NITRA B – FK Spartak Bánovce nad Bebravou 5:0 (2:0)

FC NITRA B: Šípoš – Krajčovič, Galko, Dunda, Valenta (46. Zelenka), Lola (C), Militosyan (70. Šútorík), Guláš (70. Remeň), Kinče, Macho, Mesároš

FK Spartak Bánovce nad Bebravou: Kopčan – Tabak (14. Hrabal), Poštrk, Zita (46. Oravec), Mrocek, Bakši, Gajdošík (C), Zajac, Halás, Turoň (86. Láska), Okrucký

Rozhodovali: Gádoši, Tokoš, Krivošík

Góly: Militosyan (34.), Galko (45.), Lola (50.), Remeň (75.), Zelenka (83.)

ŽK: Mesároš, Krajčovič – Zajac, Okrucký

Po mierne rozháranom úvode sme sa dostávali do tlaku. Skóre otvoril po kolmej nahrávke od Kinčeho Militosyan. V závere polčasu sa po individuálnej akcii  presadil Galko, ktorý sa ocitol zoči- voči brankárovi a vyhrávali sme už dvojgólovým vedením. Na začiatku druhého polčasu sa súper snažil niečo spraviť s výsledkom, ale na kolená ho zrazil tretí gól, ktorý padol po peknej akcii, na konci ktorej bol Lola. Skóre zápasu sme kontrolovali. V 75. minúte sa presadil Remeň, po prieniku Galka. Na konečných 5:0 zvýšil hlavičkou Zelenka.

Andrej Štefanka, hlavný tréner: ,,Od prvej do poslednej minúty sme boli jasne lepším mužstvom. Výsledok 5:0. z môjho pohľadu reálne odráža dianie na ihrisku. Tešíme sa, že po stredajšom neúspechu sme sa opäť vrátili na víťaznú vlnu. Takýmto štýlom chceme pokračovať ďalej.“