ŠK LR CRYSTAL – FC NITRA B 2:0 (1:0)

ŠK LR CRYSTAL – FC NITRA B  2:0 (1:0)

 

ŠK LR CRYSTAL: Bačík – Kollár (80. Poláček), Chmelík (C), Detko (87. Ďurovec), Náther (88. Červený), Prekop (75. Pišta), Púček, Híreš, Buček, Živčic, Krištof (78. Rehák)

FC NITRA B:  Baláži – Krajčovič, Toma, Tvrdý, Dunda (C), Lola, Chmúra, Zelenka, Chobot (67. Németh), Guláš (64. Šútorík), Mesároš (75. Stovička)

Rozhodovali: Fehér, Hodoško, Šandrík

Góly: Náther (30.), Púček (71.)

ŽK: Náther – Zelenka

 

Domáci mali síce územnú prevahu, ale nedokázali sa presadiť. Z ojedinelej akcie sa im podarilo prekonať nášho brankára, keď v 30. minúte napol sieť za brankárom Balážim Náther. Zelenka sa ocitol v dobrej šanci, no brankár domáceho mužstva mu loptu vypichol. Po zmene strán pokračoval obraz hry. Domácim chýbal cit v zakončení. My sme sa dostávali pred súperovu šestnástku po rýchlych brejkoch. V 71. minúte sa z priameho kopu presadil Púček. Naši hráči nepúšťali domácich do vyložených šancí, z ktorých by mohli ohroziť nášho brankára.

 

Andrej Štefanka, hlavný tréner: ,,Nastúpili sme s veľmi mladým mužstvom. Bola to pre nás veľmi cenná skúsenosť. Chlapci si mohli vyskúšať parametre tretej ligy. Ja som pyšný, akým spôsobom odohrali dnešný zápas. Utrpeli sme prehru, ale chalani vydali zo seba maximum a odohrali veľmi dôstojnú partiu s mužstvom, ktoré je skúsené a oprávnene stojí v tabuľke tak vysoko.“

 

Zdroj foto: Filip Konopka

Komentáre