FK Slovan Duslo Šaľa – FC NITRA B 2:3 (0:2)

FK Slovan Duslo Šaľa – FC NITRA B 2:3 (0:2)

 

FK Slovan Duslo Šaľa: Porubský – Ďatko, Sekulič, Jurík, Lovska, Ninkovič (73. Galbavý), Plešivka, Kochan (C), Iheme, Tubonemi (Hrano)

FC NITRA B: Šípoš – Krajčovič, Galko (C), Dunda, Peseky (87. Mesároš), Abrahám, Záhon, Zelenka (74. Palo), M. Fábry, Fabiš, Macho (90. Kinče)

Rozhodovali: Havran, Bojda, Husár

Góly: Plešivka (68.), Iheme (78.) – Peseky (45. a 49.), M. Fábry (42.) 

ŽK: Dunda, Galko

V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal. V 42. minúte Patrik Abrahám vysunul Mareka Fábryho a ten napol sieť. O tri minúty sa skóre menilo opäť, keď Peseky preloboval brankára. Po zmene sme hrali na brejky a 49. minúte sa opäť presadil Peseky. Následne sme sa opäť ocitli v dobrých šanciach, no Abrahám ani Zelenka gól nestrelili. V 68. minúte sa po rohovom kope presadilo domáce mužstvo. O desať minút na to, domáci kopali pokutový kop, no brankár Šípoš na zaskvel. Tesne pred koncom zápasu sa v skrumáži tiel v našej šestnástke opäť presadili Šaľania. Výsledok sme si ustrážili na natiahli sme víťaznú sériu na tri vyhraté zápasy.

Andrej Štefanka, hlavný tréner: ,,V ťažkých klimatických podmienkach sme zápas zvládli lepšie po taktickej stránke ako súper a z tohto hľadiska si odvážame tri body.“  

Komentáre