Odložený zápas 18. kola FL sa odohrá v utorok v Trenčíne

Vážení fanúšikovia,

chceli by sme sa Vám ospravedlniť za vzniknuté komplikácie z dôvodu zrušenia zápasu 18. kola Fortuna Ligy, ktorý sa mal konať 3.12.2017 o 14:00 hod. medzi FC Nitra – FC Spartak Trnava. Stav ihriska nebol vhodný, napriek tomu, že sme počas týždňa urobili všetko preto, aby sa nedeľný zápas hral v podmienkach prijateľných pre futbal. Počasie však bolo proti a hlavný arbiter zápas zrušil. Napriek chladnému počasiu a neistote, či sa zápas odohrá, si na štadión našlo cestu veľké množstvo našich priaznivcov a to si nesmierne vážime!

 

Termín náhradného stretnutia bol stanovený na utorok,
5.12.2017 o 17:00 hod. na štadióne AS Trenčín.

 

Všetky zakúpené vstupenky na zápas 18. kola FL (aj použité vstupenky s odtrhnutým ústrižkom) budú platné aj v termíne náhradného stretnutia (to platí pre vstupenky zakúpené v pokladniach FC Nitra aj pre vstupenky kúpené online).
V platnosti zostávajú aj vyžiadané akreditácie na nedeľný zápas.

Tí, ktorí sa rozhodnú vycestovať na zápas do Trenčína a nemajú kúpenú vstupenku, budú si môcť kúpiť lístok na mieste, jeho cena je 4€.

Klub zabezpečil autobus pre fanúšikov na zápas v Trenčíne. Pre záujem o vycestovanie na zápas je potrebné nahlásiť meno a počet cestujúcich mailom na marketing@fcnitra.eu najneskôr do 5.12.2017, 12:00 hod.

V prípade záujmu o vrátenie penazí za vstupenku zakúpenú v pokladni FC Nitra, máte možnosť tak urobiť na sekretariáte FC Nitra (hlavná budova, prvé poschodie) počas 10tich pracovných dní od zrušeného zápasu (t.j. od 4.12.-15.12.2017) kedykoľvek počas dňa od 8:00 – 16:00 hod. V prípade vstupeniek kúpených online, riaďte sa pokynmi uvedenými v maily od spoločnosti predpredaj.sk. Ďakujeme za Vaše pochopenie a ústretovosť.

 

Komentáre