MŠK Púchov: Pilný – Riška (C), Haviar, Gajdošík, Kopiš (82. Buček), Sibanda, Kvaššay (68. Gáborík), Pilát, Vanák, Hrnko, Brezničan

FC NITRA B: Šípoš – M. Fábry, Fabiš, Macho, Lola, Galko (C), Ďurek, Záhon (90. Kinče),Šurnovský, Zelenka, Gužík

Rozhodovali: Havran, Štrba, Ábel

Góly: M. Gajdošík (51.) – P. Šurnovský (64.)

ŽK: Haviar – Macho

V prvom polčase Samo Ďurek dobre vysunul Zelenku. Jeho strela však nijak vážne neohrozila domáceho brankára. Do dobrej šance sa dostal aj Marek Fábry, no jeho strela bola stečovaná a stratila na razancii. V päťdesiatej prvej minúte sa skóre zápasu  menilo prvýkrát. Nedokázali sme loptu dopraviť do bezpečia a to využil domáci útočník. Za stavu 1:0 sme zahrávali rohový kop. Loptu sa sa nám podarilo dopraviť do siete, no rozhodca gól neuznal pre útočný faul nášho hráča.  Nám sa podarilo vyrovnať v šesťdesiatej štvrtej minúte zásluhou Šurnovského z priameho kopu. Na ťažkom teréne sa do záverečného hvizdu ani jednému mužstvu nepodarilo skórovať.

Andrej Štefanka, hlavný tréner: ,,V dnešnom zápase sme sa zamerali skôr na defenzívu a plnenie taktických úloh. Myslím si, že s bodom musíme byť spokojný, pretože to bol zápas na ťažkom teréne. Obe mužstvá mali možnosť zlomiť ten zápas na svoju stranu. Škoda, nášho neuznaného gólu po rohovom kope. Trochu ťažšie sme sa rozbiehali v prvom polčase. Druhý polčas tí chlapci pôsobili živšie, my bod berieme a ideme ďalej.“