FC NITRA B – FC Baník Prievidza 4:0 (1:0)

FC NITRA: Šípoš – Ďurek,  Gužík, Galko, Dunda, Záhon, Zelenka (76. Homola), M. Fábry, Fabiš, Kinče (64. Mesároš), Macho

FC Baník Prievidza: Lehocký – Thanh, Šifalovič, Búry (60. Kopál), Kováčik, Turančík, Čertík, Sluka, Halmeš (82. Junošík), Viktory (76. Gunda), Kozák,

Rozhodovali: Papuča, Klabník, Hrenák

Góly: Fábry (14. a 83.), Galko (80.), Záhon (73.)

ŽK: Thanh, Kozák

Súper aj napriek tabuľkovému postaveniu bol veľmi nepríjemný. Naši hráči veľmi zodpovedne bránili a súpera do ničoho nepustili. Skóre sme otvorili v štrnástej minúte po peknej akcii, na konci ktorej bol Fábry a hlavou poslal Nitru do vedenia. O niekoľko minút mal Zelnenak dobrú šancu na zvýšenie skóre, ale brankár ho vychytal. Po zmene strán hostia boli aktívnejší a snažili sa o vyrovnanie. Naša obrana však pracovala sto percent. Na 2:0 po dobrom centri hlavou zvýšil Zelenka. Galko svoj výborný výkon okorenil gólom, keď v osemdesiatej minúte peknou strelou spoza šestnástky vymietol pravú  šibenicu. O tri minúty na to ho napodobil Fábry, ktorý z hranice šestnástky krásne trafil. Hostia v druhom polčase sa po rýchlom brejku dostali do šance, ale Šípoš bol na svojom mieste.

Andrej Štefanka, hlavný tréner: ,,Pre nás je to dôležité, cenné  víťazstvo okorenené peknými gólmi, ktoré sme dali po pekných gólových akciách. “